Consumenten
Professionals
Direct bestellen?
Bezoek webshop

Industrie

Home / Contact

Contact

Persoonlijk advies?

Vind de vertegenwoordiger voor jouw locatie
Martine SmitRayonmanagerPostcode gebied 5
Johan BuursmaRayonmanagerPostcode gebied 3
Bart HuizengaRayonmanagerPostcode gebied 2
Danny de RoodeRayonmanagerPostcode gebied 4
Mike van der VeldenTeamleider FoodservicePostcode gebied 1

Wil je een proefpakket aanvragen of heb je een vraag over één van de onderstaande onderwerpen? Wij helpen je graag.

Vul één van de contactformulieren in of lees onze veel gestelde vragen. Toch liever direct telefonisch contact?  Uiteraard is dat ook mogelijk: +31 (0)88 244 1200.

Klantenservice
Vraag of opmerking
Klachtenformulier
Proefpakket aanvragen
Bezoekadres
23339_Oliehoorn_Landkaart
Verkoop buitendienst

Foodservice

Mike van der Velden
Teamleider Foodservice
Postcode gebied 1
m.vandervelden@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 86827400
Bart Huizenga
Rayonmanager
Postcode gebied 2
b.huizenga@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 11100518
Johan Buursma
Rayonmanager
Postcode gebied 3
j.buursma@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 86864351
Danny de Roode
Rayonmanager
Postcode gebied 4
d.deroode@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 86861565
Martine Smit
Rayonmanager
Postcode gebied 5
m.smit@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 86858594
Jeroen Dijkstra
Key accountmanager Foodservice
j.dijkstra@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 86860342
Rudy Melgers
Key Accountmanager
Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland
r.melgers@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 86850056
Erwin Dijk
Service Ambassadeur
e.dijk@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 86863449
Verkoop buitendienst

Industrie & Retail

Yuri van der Sluijs
Key Accountmanager Industrie
y.vandersluijs@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 51869013
Tim Konst
Mathijs Heestermans
Key Accountmanager Retail
m.heestermans@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)6 59811991

Marketing & Binnendienst

Mercedes Bos
Product Marketing Manager
Bel: +31(0)882441200
Carmen ten Hoope
Medewerkster Marketing & Binnendienst
Bel: +31 (0)88 244 1200
Annemarie Velker
Medewerkster Binnendienst
verkoop@oliehoorn.nl
Bel: +31 (0)88 244 1200