Afdeling verkoop

Ontvangt u graag aanvullende informatie? Wij komen graag bij u langs op de momenten wanneer het u goed uitkomt. Ook staat onze afdeling verkoop binnendienst u graag te woord. Bel of mail ons en wij maken graag een afspraak met u!

Mike van der Velden

Rayonmanager Noord Holland

mvandervelden@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 82 74 00

Yuri van der Sluijs

Rayonmanager Zuid Holland en Zeeland

yvandersluijs@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 51 86 90 13

Jeroen Dijkstra

Rayonmanager Friesland, Groningen en noord Drenthe

jdijkstra@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 86 03 42

Hein Moors

Rayonmanager Noord Brabant en Limburg

hmoors@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 86 26 62

Johan Buursma

Rayonmanager zuid Drenthe en Overijsel

jbuursma@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 86 43 51

Rick Willemsen

Rayonmanager Gelderland en Utrecht

rwillemsen@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 89 43 44

Anne Dekker

Verkoop binnendienst

adekker@oliehoorn.nl en verkoop@oliehoorn.nl
Bel: +31 88 244 1230

Jolanda Noordermeer

Verkoop binnendienst

jnoordermeer@oliehoorn.nl en verkoop@oliehoorn.nl
Bel: +31 88 244 1241

Erwin Dijk

Service ambassadeur

edijk@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 86 34 49

Tim Konst

Teamleider verkoop binnendienst en verkoop oliƫn industrie

tkonst@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 86 87 12 77

Fabian Rust

Commercieel directeur

frust@oliehoorn.nl
Bel: +31 6 23 20 69 57